Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşağa gitmek
Trao
Trao
Kurucu / Yönetici
Kurucu / Yönetici
Mesaj Sayısı : 612
Kayıt tarihi : 06/08/21
Yaş : 26
Şehir : Beyaz Şehir Flevance
Son Goku
https://yhwach-ve-ordusu.forumotion.com

366. Bölüm: Değişen Tarih, Değişmeyen Kalp [Son] Empty 366. Bölüm: Değişen Tarih, Değişmeyen Kalp [Son]

Çarş. Mayıs 17, 2023 11:03 pm
366. Bölüm: Değişen Tarih, Değişmeyen Kalp [Son] B36610

Yayın Tarihi: 27 Mart 2012
Manga Bölümleri: 476 (Sayfa 6-19), 477, 478 ve 479


Shinigami grubu aşağıdan izlerken , ikisi de Bankai'lerinde, Ichigo Kurosaki ve Kūgo Ginjō çarpışmaya devam ediyor. Neden ayrıldıklarını soran Teğmen Rukia Kuchiki'nin sıkıntısına kadar arkalarını dönüp olay yerinden ayrılmaya başlarlar . Kaptan Byakuya Kuchiki duraklar ve Rukia'ya Yaşayanlar Dünyası görevlerinin nedenini hatırlayıp hatırlamadığını sorar . Böylece ona asıl görevlerinin Ichigo'nun verdiği kararı gözlemlemek olduğunu hatırlatır. Kaptan Tōshirō Hitsugaya , Gotei 13'ünbaşka bir Yedek Shinigami ortaya çıktığında er ya da geç Kūgo tarafından hedef alınacağını her zaman biliyordu. Böylece, bu olduğunda, Kūgo'muzu cezbetmek için Yedek Shinigami'yi kullanacaklarına ve ardından Kūgo'nun onlara ihanet ederek neden olduğu sorunları önlemek için ikisini de öldüreceklerine karar verildi ve o sırada tüm kaptanların bu görüşü paylaştığı konusunda ısrar edildi. bu sorunlardan dolayı.

ep366Rukia
Rukia, Ichigo'nun Kūgo'ya katılması fikrine karşı çıkıyor.

Hitsugaya daha sonra görüşlerindeki değişikliği açıklıyor çünkü yeni Yedek Shinigami ile temas, Soul Society'nin görüşlerini geri döndürülemez bir şekilde tamamen değiştirmişti. Bunun yerine güçlerini öldürmeleri gereken kişiyle paylaştılar ve şimdi onun kararını gözlemlemek üzere görevlendirildiler. Rukia'ya, Ichigo'nun Kūgo'nun cazibesine asla boyun eğmeyeceğini iddia ettiğini hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Hitsugaya, değerlendirmesinde haklı olduğunu ve yıllardır tanıdıkları Ichigo'nun artık yapacağını bildiği seçimi yaptığını onaylar. Daha sonra, en son Yedek Shinigami'nin Kūgo gibi bir adam değil, Ichigo gibi bir adam olmasından memnun olduğundan yakınıyor, çünkü iradesini bir kez bile değiştirmedi ve aslında Ruh'ta binlerce yıl süren katılığı değiştirdi. Toplum.

Ichgiocutskugo
Ichigo, Kūgo'yu keser.

Savaşmaya devam ederken Kūgo, Ichigo'nun onu beklediği gibi yargılamak yerine olayları onun bakış açısından görerek onu anlamaya çalıştığını fark eder. Kendisine ihanet eden tüm Shinigami'leri yok edeceğini iddia ediyor ama yine de Ichigo onu anlamak ve ardından ideallerini reddetmek istiyor. Ichigo'nun adını haykırır, kılıcını kaldırır ve Ichigo'ya büyük bir fuşya enerji ışını fırlatır, Ichigo saldırıyı eliyle kolayca ve çekinmeden engeller. Ichigo daha sonra Reiatsu'yu bıçağının kenarına odaklar ve onunla Kūgo'yu göğsünden keserek rakibinin yere düşmesine neden olur.

Ep366KugoFalls
Ölmekte olan bir Kūgo'nun güçleri kaybolur.

Kūgo yine de karşılık vermeye çalışır, ancak Ichigo kılıcını kolayca parçalara ayırır ve onu yere serer. Düştükten sonra Kūgo, Ichigo'ya ve ardından kılıcının kırık kenarına bakar; Ichigo ilk Yedek Shinigami olsaydı ve kendisi ikinci olsaydı, işler tersine döndüğünden yakınıyor. Bunun olup olmadığını, Gotei 13'ün intikamını almasını engellemek için Ichigo'yu kesmeye zorlanan kişinin kendisi olup olmadığını merak ediyor. vefat ederken saçları beyaz kalırken normale döndü.

Ep366RirukaInterceptsAttack
Tsukishima, Riruka'yı yaralar.

Ichigo, mağlup ettiği düşmanının başında dururken, ciddi şekilde yaralanmış ve perişan haldeki Shūkurō Tsukishima, aniden ona arkadan saldırmak için koşar. Rukia bunu Ichigo'dan önce fark eder ve onun yerine darbeyi almak için bıçağın önüne atlar. Ancak, Rukia'nın göğsünde yeşil bir ışık yanıp söner ve daha önce Shinigami'nin içinde saklanma yeteneğini kullanan Riruka Dokugamine aniden onu savunur gibi görünür. Tsukishima'nın bıçağı, Riruka'nın sol kürek kemiğini keserek bu sırada sol saç örgüsünün çoğunu keser. Aniden ortaya çıkmasıyla şok olan bu çaba, Rukia'nın Ichigo'nun kollarına yığılmasına neden olur.

Ep366TsukishimaIzdırap
Tsukishima'nın çaresizliği.

Riruka, neden öldürmeye gittiğini düşünerek Tsukishima'nın aptal olup olmadığını öğrenmek ister. Arkadaşı bıçağı çıkarır ve histerik bir şekilde onun yolundan çekilmesi konusunda ısrar eder. Tsukishima, Kūgo'ya ölmemesi ve ayağa kalkması için çaresizce bağırmaya başlar. Arkasında yere çömelmiş olan Riruka titreyerek ona pes etmesini söyler. Gözle görülür bir şekilde üzgün, onları kurtaranın kendisi olmasına rağmen Kūgo'yu asla kurtaramayacaklarını iddia ediyor. Kūgo'yu kurtaranın Ichigo olduğunu açıklıyor.

Ep366MoeGelir
Moe, Tsukishima'ya yaklaşır.

Tsukishima, Kūgo'nun Yedek Shinigami olarak onu çocukken bulduğu zamanı düşünüyor. Küçük çocuğun kendisi gibi yalnız olduğunu anlamış ve onu kanatları altına almaya karar vermişti. Tsukishima zihinsel olarak, Kūgo'nun ona yeteneklerini nasıl kullanacağını ve nasıl savaşılacağını öğrettiğini, ancak ona onsuz nasıl yaşayacağını öğretmediğini öğrenmek istiyor. Hala ağır yaralı, sarsılmaya ve bir kan havuzu öksürmeye başlar. Yukarı baktığında önünde Moe Shishigawara'yı görür ve astlarının varlığından bir tür netlik bulur.

Ep366JackieYukioTalk
Jackie ve Yukio konuşur.

Biraz uzakta, Yukio Hans Vorarlberna kaldırım boyunca bir taşı tekmeliyor. Ona bir şeyleri tekmelemek gibi kötü bir alışkanlığı olduğunu ve bu nedenle Riruka'yı alışkanlıkları konusunda çok fazla kızdırmaması gerektiğini söyleyen Jackie Tristan tarafından arkadan cezalandırılır . Yukio, savaştan sağ çıkmasının güzel olduğunu söyler, ancak Jackie, onun ölmüş olabileceğini söyler. O zaman, yeteneklerinden ne kadar nefret ettiğini düşünürsek bunun iyi bir şey olması gerektiğini iddia ederek Fullbring yeteneklerinin kaybolduğunu fark eder .

Ep366GirikoÖlü
Giriko'nun saati cansız bedeninin yanında duruyor.

Yukio, daha önce Giriko'nun saatini ve cesedini bulduğunu ve bu yüzden saati Giriko ile birlikte gömmeye karar verdiğini açıklar. Jackie, sahip olduğu yeteneklerden gerçekten nefret ettiğini doğrular. Ancak, artık onu terk ettiklerine göre, Giriko'nun yeteneklerine sahipken ölebildiği için neredeyse kıskanıyor. Xcution'ın bir üyesiyken bir noktada onları bir birim olarak bir arada tutan tek şeyin Fullbrings olduğunu anladığını açıklıyor. Yukio, fikrinin aptalca olduğunu ve şimdi ayrıldığını söylemeden önce ona bir süre baktı.

Ep366RirukaWakes
Riruka uyanır.

Bir süre sonra Urahara Mağazasında Riruka, yanında Rukia ile uyanır. Rukia, Ichigo'yu bu gelişme konusunda uyarır ve tam da Riruka onun hayatta olmasına şaşırdığını ifade ederken odaya girer. Ichigo, hayatta kalmasının , hayatını kurtaran Kisuke Urahara'nın gelişine bağlı olduğunu söyler. Ayrıca Xcution'ın başka üyesini bulamadıkları kötü haberini de verir. Üzülen Riruka yuvarlanır ve olaylar nedeniyle özgürce ağlayan yanında yatan Orihime Inoue ile karşı karşıya kalır. Riruka da o sırada ağlamaya başlar.

Ep366MoeAçıklıyor
Moe ölürken Tsukishima'yı taşır ve netliğe ulaşır.

Başka bir yerde Moe, yaralı Tsukishima'yı bir ormanda taşıyor ve onu ölmemeye teşvik ediyor çünkü o en güçlüsü. Ölmekte olan Tsukishima, Moe'nun ölemeyeceği konusunda ısrar etmesini dinlerken gülümsemeye başlar. Kūgo'nun ölmüş olsa bile Tsukishima'nın yalnız olmadığını her zaman biliyor olması gerektiğini fark eder. Moe'ya orada olduğu için zayıf bir şekilde teşekkür eder, ancak astı, çırağı olduğu için ona yardım etmesi gerektiği için buna gerek olmadığını savunarak mutlu bir şekilde teşekkürlerini savurur.

Ep366UkitakeTeşekkürler
Ukitake rahatladı.

Soul Society'de Kiyone Kotetsu ve Sentarō Kotsubaki , kaptanları Jūshirō Ukitake'nin göl kenarındaki evine koşarlar . Ona, Ichigo'nun Kūgo'yu başarıyla mağlup ettiğini ve bölgeye gönderilen Shinigami'nin güvenli bir şekilde geri döndüğünü bildirirler. Ayrıca ona Kūgo'nun cesedinin de bir hain olarak alındığını bildirirler. Panjurların arasından Ukitake'nin ayağa kalkıp paniğe kapılmaya çalıştığını görürler, ancak kaptanları Ichigo'yu sormadan önce onun iyi olduğu konusunda ısrar eder. En son Yedek Shinigami'nin güvende olduğu öğrenildiğinde, Ukitake panjurları kaldırır, kafasına bir buz torbası tutarken gülümser ve durumun sonucu için minnettar olduğunu mırıldanır.

Ep366RirukaYaprakları
Riruka ayrılır.

İnsan Dünyasına döndüğünde Urahara, Riruka'ya kahvaltı zamanının geldiğini söyler. Ancak cevap alamayınca odaya girer ve odanın boş olduğunu ve çarşaflarının köşede düzgünce katlanmış olduğunu görür. Riruka, bir binanın üzerinde durup olanlara üzülürken ayrılmaya karar verdi. Onu Xcution'ın bir parçası yaptığı için Kūgo'ya teşekkür ediyor; Sado'ya onlara inandığı için teşekkür ediyor; ve onun için gerçek gözyaşları döktüğü için Orihime'ye teşekkür ediyor. Ichigo'nun hayatına devam edeceğini ve Xcution'ı unutacağını umuyor, asla unutmayacağını bildiğini zihinsel olarak kabul etmesine rağmen ona veda ediyor. Bununla birlikte, Bringer Light'ı kullanır ve ortadan kaybolur.

Ep366Raporu
Yamamoto bir rapor alır.

Bu sırada Seireitei'de, Kaptan-Komutan Genryūsai Shigekuni Yamamoto'nun ofisine bir haberci gelir ve İnsan Dünyasını temizlemekle görevli ekibin işini bitirdiğini bildirir. Yamamoto merakla kendisine neden bu kadar önemsiz bir şeyi bildirdiğini sorar. Aynı anda tüm kaptanlar, Ichigo'nun Seireitei'ye geldiğini ve Yamamoto ve diğer kaptanlarla bir görüşme talep ettiğini öğrenir. Teğmen Renji Abarai, bu konuda Ichigo ile yüzleşir, ancak arkadaşı onun yanından geçip teğmenin sinirlenmesine neden olur. Rukia, Ichigo'nun Kaptan-Komutan ile konuşma izni olduğunu söyleyerek Renji'yi sakinleştirir ve kızıl kafayı şok eder. Ichigo, arkasından Renji ve Rukia ile toplantıya doğru ilerliyor.

Ep366NanaoRaporları
Nanao, Kyōraku'ya rapor verir.

Teğmen Nanao Ise, kışlalarının çatısında yatan kaptanına durumu bildirir. Kaptan Shunsui Kyōraku ona, Ichigo'nun kendisinden önce bir Yedek Shinigami olduğunu öğrendiğini, aklında onu rahatsız eden çok şey olması gerektiğini hatırlatır. Kyōraku, Ichigo'nun onlara çok kızması durumunda şaşırmayacağını belirtiyor. Nanao ona rozetini iade edip etmeyeceğini sorar, Kyōraku kesin olarak söyleyemeyeceği konusunda ısrar eder, ancak durum karmaşıktır.

kaptansmeetichigo
Ichigo kaptanları selamlıyor.

Ichigo, Gotei 13 kaptanlarının çoğu tarafından karşılanmak üzere toplantı odasının giriş salonuna gelir. Şaşırdı ve tüm kaptanların onu selamlaması gerekip gerekmediğini sorar, ancak Kaptan Suì-Fēng arkasında belirir ve Kaptan Mayuri Kurotsuchi ve Ukitake'nin burada olmadığını ortaya çıkarır. Kaptan Kensei Muguruma öne çıkar ve Ichigo'ya içeri girmesini söyler. Ichigo, Kensei'yi tekrar kaptan olarak görünce şaşırır, ancak Kensei ona çenesini kapatıp içeri girmesini söyler.

Ep366RukiaWonders
Rukia, Ichigo'nun isteği konusunda endişelenir.

Herkes, gitmeleri gerektiğine inanarak Renji ve Rukia'nın selam vermesiyle içeri girer. Ancak Yamamoto, onlara sessizce odanın arkasında kalmalarını söyler. Yamamoto, Ichigo'yu karşılar ve takdire şayan bir şekilde dövüştüğü için onu övür. Ichigo iltifatını görmezden gelir ve ardından Kūgo'nun cesedini alıp ona uygun bir cenaze töreni yapmak istediğini belirtir. Bu, Shinji Hirako'nun öne çıkıp ailesini mahveden bir adamı nasıl affedebileceğini sormasıyla tüm kaptanları şok eder . Rukia, Ichigo'nun neden Kūgo'dan af dilemek gibi bir talepte bulunduğunu sessizce merak eder.

Ep366IchigoKeepsRozeti
Ichigo rozeti elinde tutuyor.

Ichigo, tüm ailesinin yaralanmadığı ve normale döndüğü için bunun affetmekle ilgili olmadığını belirtir. Yamamoto, sonuçları dikkate alıp almadığını sorar ve Ichigo, sonuçları umursamadığını söyler. O sadece bir Yedek Shinigami arkadaşını saygısından dolayı gömmek istiyor, çünkü o mantoyu sürdürecek ve öyle kalacak. Emekli olmadığının açığa çıkması kaptanları rahatlatır ve Yamamoto, Ichigo'nun talebini kabul eder. Rukia bu haberle o kadar rahatladı ki gözyaşlarını tutmak zorunda kaldı. O ayrılırken Ichigo, Karakura Kasabasındaki Shinigami'ye Yedek rozetinin ne olduğu hakkında bilgi vermeye başlamalarını ister.

Ep366UkitakeDistracted
Kyōraku, dikkati dağılmış bir Ukitake'ye yaklaşır.

Ukitake çimenli bir tepede tek başına otururken Kyōraku ona yaklaşır ve ona Ichigo'nun ayrılmaya hazırlandığını bildirir. Gergin, Ukitake rozeti sorar ve arkadaşı, Ichigo'nun onlara güvendiği konusunda ısrar ettiğini doğrulayarak Ichigo'nun rozeti yanına almaya karar verdiğini itiraf eder. Ukitake gözlerini kapatırken içini çekiyor, omuzlarından bir ağırlık kalkıyor. Kyōraku, Ichigo'nun Yedek Shinigami rolüyle çok olgunlaştığını iddia ediyor. Her ikisi de gençlerin büyümesini asla durduramayacakları ve bunun o kadar hızlı gerçekleştiği konusunda hemfikirdirler ki asla geldiğini görmezler.

Ep366TabutAyrılma
Kūgo'nun tabutu Soul Society'den ayrılıyor.

Senkaimon'da Kidō Corps , Ichigo'nun Kūgo'nun cesedini onların yardımıyla Yaşayanlar Dünyasına geri getirmesine izin vermek için kapıyı açar . Rukia, arkadaş olarak geçirdikleri zamanı ve Ichigo'nun yaptığı her şey için ona sessizce teşekkür ederken yüzünde hüzünlü bir gülümsemeyle ne kadar büyüdüğünü yansıtarak onu kapıya kadar takip eder. Ichigo kapıda durur ve Rukia'ya onu etrafta göreceğini söyler. Bunu kaç kez söylediğini duyduğunu merak ederek şakacı bir şekilde onunla alay ediyor. Ichigo, bunun son kez olmayacağını, bu yüzden kaç kez söylediğinin önemli olmadığını söyler. Rukia, Ichigo son bir kez el sallayıp Dangai'ye koşmadan önce kabul eder .━━━━ ✦ ━━━━

366. Bölüm: Değişen Tarih, Değişmeyen Kalp [Son] W1VaRFZ
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz